Řepkový olej SaOl

Židovský národ na poušti přežil jen díky maně, a takovou manu pro vaše cévy, srdce a hlavně cholesterol vám přinášíme v podobě tohoto oleje.

- Vhodný pro teplou i studenou kuchyni.
- Jedinečný na pečení, dušení, grilování, dresinky i marinády.
- Bez cholesterolu, lepku a konzervačních látek.
- Vyroben z přírodní a geneticky neupravené suroviny.
- Obsahuje vyvážený poměr mastných kyselin.
- Bohatý na mastné kyseliny Omega 3.
- Vhodný pro děti a alergiky

Cena: 290 Kč
Poštovné 80 - 150 Kč/dobírka
Nad 3000 Kč - poštovné ZDARMA
Akce - 5 + 1 ZDARMA

Objednat >>

SaOl ŘEPKOVÝ OLEJ S LAHODNOU MÁSLOVOU PŘÍCHUTÍ

SaOl ŘEPKOVÝ OLEJ S JEMNOU MÁSLOVOU PŘÍCHUTÍ

Složení: Nutriční hodnota ve 1 00g
Skladování : skladujte do 25’C

SaOl obsahuje v porovnání s jinými běžnými oleji více mastných kyselin Omega 3. Tyto kyseliny jsou důležité pro růst, vývoj, tělesné funkce a udržení zdraví pro všechny věkové skupiny. Již jen 1 0g oleje SaOl pokryje denní potřebu mononenasycených a polynenansycených mastných kyselin!

Výhradní distributor: SAONNA CS s.r.o.

SaOl TEKUTÉ ZLATO

Historie řepkového oleje je dlouhá a zajímavá. Již Hippokrates nazýval řepkový olej "tekutým zlatem". Jeho hodnota pro zdravé tělo byla zmiňována již v římských kuchařských knihách o více než 2000 let dříve.

Řepkový olej SaOl se vyrábí šetrným lisováním nejkvalitnější, přírodní a geneticky neupravené vyšlechtěné odrůdy řepky dvounulové (typ 00) bez použití chemických rozpouštědel. Tímto postupem je dosahováno vynikající kvality oleje a výsledkem je čistě přírodní produkt! Dvounulový řepkový olej vykazuje mimořádně dobrý vliv na naše zdraví, má ideální chemické složení a je velmi vhodný pro každodenní použití v kuchyni! Pečlivé zpracování dává oleji optimální chuť a trvanlivost, ale i vysoký obsah přírodního vitamínu E a K a vyšší obsah Omega 3, než mají jiné oleje!

Řepkový olej vykazuje vysoký obsah mononenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny olejové a polynenasycených mastných kyselin, a to hlavně nejdůležitější kyseliny a-linolenové, která patří mezi mastné kyseliny typu Omega 3. Mastné kyseliny Omega 3 si lidské tělo neumí samo vytvořit, a tak je nutné je doplňovat v potravinách! Snižují riziko infarktu a mozkové mrtvice, mají pozitivní vliv na funkci nervů a působí protizánětlivě!

Řepkový olej SaOl se nepřepaluje a má dlouhou dobu použitelnosti. SaOl si udržuje svoji lahodnou máslovou chuť i během přípravy jídel, ať již při použití za studena nebo při pečení i grilování, protože bod rozkladu je až při cca 220 - 240’C!

U surových olejů, např.olivového, je bod rozkladu znatelně nižší! Olivový olej má nevyvážený poměr mastných kyselin Omega 6 a Omega 3 - 11:1, a tento nevyvážený poměr se musí v lidském těle vyvažovat (např.denně konzumací čerstvých ryb, rybím tukem nebo jinými přírodními výrobky). Tento nepoměr vede v naší společnosti k četným chronickým onemocněním (např. srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, osteoporoza, revmatismus, artritida, astma, Alzheimerova choroba,...)

Řepkový olej SaOl má vyvážený poměr mastných kyselin Omega 6 a Omega 3, což má příznivé účinky na srdce, správný cholesterol, pružnost cév a zažívací systém (žlučník, játra, žaludek, střeva). Takto si můžete snadno zajistit, že Vaše orgány, a tím také látková přeměna, budou udržovány v rovnováze.

Díky své jemné máslové chuti a příjemné vůni je také mimořádně vhodný i pro děti.

SaOl ŘEPKOVÝ OLEJ S LAHODNOU MÁSLOVOU PŘÍCHUTÍ

 • vhodný pro studenou i teplou kuchyni na vaření, pečení, smažení, grilování
 • vhodný při výrobě pekařských a cukrářských výrobků
 • výroba marinád, majonéz, dresinků, atd.
 • nepřepaluje se
 • neobsahuje cholesterol
 • bez lepku a konzervačních látek
 • neobsahuje vodu
 • dlouhá doba použitelnosti
 • vyrobený z nejnovější vyšlechtěné odrůdy řepky dvounulky - pro vaše cévy, srdce, správný cholesterol
 • je přírodním zdrojem zdraví prospěšných esenciálních
 • mastných kyselin Omega 6 a Omega 3 ve vyváženém
 • poměru
 • jemná máslová vůně i chuť - vhodný pro děti a alergiky

Stačí jen 10g oleje SaOl denně a pokryjete potřebnou denní dávku nenasycených mastných kyselin!!! Dopřejte svému tělu a své duši něco dobrého. Každý den. Celý život.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Váš vzkaz
Vyplňte prosím výsledek (číslo) * šest plus sedm