Energetický stimulátor ADR®-4

Keramicko-magnetický disk,
obalený ve speciálním plastovém ochranném plášti,
který je certifikovaný pro styk s potravinami a nápoji.

Cena: 1980 Kč
(poštovné 150 Kč/dobírka)

Objednat >>

ADR®-4 je keramicko-magnetický disk, obalený ve speciálním plastovém ochranném plášti, který je certifikovaný pro styk s potravinami a nápoji. Hlavní složkou disku je speciální keramika, na které jsou rozmístěny permanentní magnety. ADR-4 vytváří konkrétní prostorové uspořádání vnějšího magnetického pole, a navíc dokáže vhodně upravit rozložení elektrického pole. Tento účinek je nejvíce patrný v oblasti nízkozkofrekvenční dielektrické absorpce, a to při pokojové teplotě. Velikost, tvar a rozložení pórů v keramickém elementu, určuje teplotní rozsah dielektrické anomálie vody. Vzniklá magnetická pole mají schopnost absorbovat nízkofrekvenční elektrická pole. To je charakteristika ADR®-4, která má vliv na vlastnosti vody (tekutin), pokud ta je umístěna nad prvek a vystavena jeho činnosti. Rozměry: průměr 9,5 cm, tloušťka 1,7 cm, hmotnost 125 g.

Jakákoliv potravina nebo nápoj, obsahující molekuly vody, mohou být ošetřeny pomocí ADR®-4 tak, že se položí na horní část disku, přibližně na 3 minuty. Disk musí ležet na rovném povrchu, a nápis "ADR 4" musí směřovat nahoru. Vodu nebo jiné nápoje, umístěné v nádobě na horní straně disku, doporučujeme zamíchat, aby vznikla rotace tekutiny. Tím se usnadní přeskupení vodních klastrů. Po 3 minutách jsou molekuly vody náležitě uspořádány. Delší expozice (např. 1 nebo 24 hodin), nezpůsobí žádné další změny v oblasti energetiky a / nebo mezimolekulární uspořádání molekul vody. Doporučuje se používat ADR-4, kdykoli máte pocit slabosti nebo únavy. Pokud se necítíte dobře, pijte alespoň tři sklenice vody (tekutiny) denně, ošetřené energetickým stimulátorem ADR®-4.

Ošetření potravin (vč.tekutin) diskem ADR®-4, poslouží k udržení dobrého zdravotního stavu, přičemž neexistuje riziko předávkování. Čistou vodou, je míněna minerální nebo pramenitá voda (je-li k dispozici).
ADR®-4 lze mýt pod tekoucí vodou, protože má vzduchotěsný uzávěr. Nemyjte však ADR-4 v myčce na nádobí!
ADR®-4 má rovněž místní terapeutické účinky. Například, vložte jej ("ADR 4" nápis nahoru) přímo na bolavou část vašeho těla nebo akupunkturní body. Přináší to žádoucí úlevu a podporuje hojivé procesy.

Použití ADR®-4 nenahrazuje konvenční medicínu a terapii. Pomáhá však těmto metodám tím, že vyrovná energetické poruchy v těle, zlepšuje periferní oběh a funkce ledvin.

ADR®-4 je držitelem certifikátů a zkoušek:

  • ADR®-4 má označení CE, což znamená, že splňuje požadavky na zdravotnické prostředky. Směrnice (MDD) 93/42/EEC - třída I, právních požadavků Evropské unie
  • patentová přihláška PL387274, pro ADR® Technology
  • certifikát testování Ústavu pracovního lékařství v Lodži, Polsko
  • německý certifikát TÜV o tom, že ADR®-4 může být použit v kontaktu s potravinami

ADR®-4 se používá pro zlepšení senzorických i fyzikálních vlastnosti pitné vody i vody obsažené v potravinách a nápojích.

Primární funkcí ADR®-4 je změnit energii a strukturální vlastnosti vody, aby potraviny a nápoje byly stravitelnější a vstřebatelnější pro živé organismy. Účinek vyplývá z definované distribuce trvalých magnetických polí, produkovaných ADR-4 a z vnitřní struktury keramiky v ADR-4, která modifikuje rozložení elektrického pole.

DŮLEŽITÉ: Osoby, které mají implantovaný kardiostimulátor nebo jiné lékařské zařízení, které by mohlo být ovlivněno magnetickým polem, by neměli mít ADR®-4 přímo na těle.

Pomocí tohoto zařízení se nepřímo energizují potraviny a / nebo nápoje, a ve většině případů stačí pro nastolení žádoucích blahodárných účinků.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Váš vzkaz
Vyplňte prosím výsledek (číslo) * šest plus sedm