ADR® Protect

ADR® Protect je menší verze ADR®-4.

Cena: 360 Kč
(poštovné 150 Kč/dobírka)

Objednat >>

ADR® Protect je menší verze ADR®-4. Pro největší účinek se doporučuje umístit ADR Protect v blízkosti těla (mobil, hodinky, atp.). Tímto způsobem, zaznamená uživatel přímý vliv na svůj organismus, který se skládá více než 70% vody.

Jeho pozitivní účinek bylo prokázán v těchto oblastech:

- Zvýšení / vyvážení energetické hladiny v těle (celková slabost, únava, ztráta koncentrace),
- Poruchy v zásobování periférií krví (např. osoby s příznaky Raynaudova) nebo v případě studených rukou a nohou (bez ohledu na důvod),
- Oslabení imunitního systému (nemocní a starší osoby, malé děti, po operacích, při užívání imunosupresivní léky, jako je kortizon a cytostatika).

Zatím nebyly zjištěny žádné vedlejší nežádoucí účinky.

Doplňující informace

Schematické uspořádání a intenzita magnetických polí. ADR® Protect (průměr 22 mm), je vybaven elastickou magnetickou fólií, vytvářející specifické prostorové magnetické pole. V určitých místech je umístěna keramická substance a v jiných zase oxidy kovů.
Ty mají specifický účinek v oblasti infračerveného záření. ADR® Protect posiluje imunitu tím, že snižuje množství škodlivého elektrosmogu, který atakuje tělo z přístrojů, jako např. mobilní telefony.

ADR®Protect by měl být umístěn co nejblíže k tělu, na níže doporučená místa:

- Zadní strana mobilu
- Zadní strana hodinek
- Počítačová myš
- Kapsy u kalhot a u košil
- Kabelka / peněženka, atd.

 

ADR® Protect, je zdravotnickým prostředkem, v rámci směrnice EHS 93/42, o zdravotnických prostředcích. Je klasifikován, jako kategorie 1 - zařízení E10, rehabilitační zařízení v souladu s právními požadavky EU.
ADR® Protect, je registrovaným léčivým a zdravotnickým prostředkem ve Velké Británii, u regulační agentury, pod č. CA-007844.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Váš vzkaz
Vyplňte prosím výsledek (číslo) * šest plus sedm