ADR® MAT

ADR® MAT je voděodolná,
paropropustná, pružná podložka,
která je vyrobena z vysoce
kvalitních materiálů.

Cena: 1702 Kč
(poštovné 150 Kč/dobírka)

Objednat >>

ADR® MAT je voděodolná, paropropustná, pružná podložka, která je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Je nealergenní a nevyžaduje napájení nebo uzemění. ADR® MAT má základní doporučené použití, jako ochrana pod matrací. Lze ji však aplikovat i na jiných vhodných místech.

Mnoho lidí spí v blízkosti elektrických polí, která jsou emitována elektrickými spotřebiči i kabely ve zdech. ADR® MAT, vložený pod matrace, absorbuje elektrická pole a minimalizuje jejich negativní dopad na lidské tělo během spánku. Tato elektromagnetická pole způsobují zvýšení tělesné teploty a mohou interferovat s fungováním mozku a imunitního systému. Závěry mnoha výzkumů říkají, že magnetické pole může být příčinou rakoviny.

Stíněním elektrického pole, člověk pomáhá i své DNA, v její samoopravné činnosti během spánku. Tehdy je minimalizováno UV záření slunce a výskyt reaktivních kyslíkové radikály, vznikající při metabolismu.

S rychlým pokrokem v oblasti elektrických, elektronických a komunikačních technologií, jsme vystaveni neustále zvyšující se úrovni elektrických a magnetických polí.

Účinky škodlivých elektrických polí, lze výrazně snížit pomocí ADR® MAT a její schopnosti, toto pole vstřebávat.

ADR® MAT se skládá z aktivní části, která obsahuje kompozitní, vícefázový systém, založený na patentované technologii ADR®, která je vložena mezi dvě ochranné vrstvy. ADR® MAT stíní elektrická pole v rozmezí od nízkých frekvencí až po rádiové frekvence. Přirozená absorpční charakteristika ADR® MAT, je ve světě novinkou.

ADR® MAT je navržena tak, aby absorbovala škodlivá nízkofrekvenční elektrická pole, podobným způsobem, jako se to děje v lidském těle. Lidské tělo se skládá z asi 60% vody, rozptýlené různými způsoby. Pro napodobení vstřebávání statických a nízkofrekvenčních elektromagnetických polí v lidském těle, jsme vytvořili obrazovou matrici elektrického pole. Má podobu mnohofázového systému, skládajícího se z polymerní matrice, v níž je voda náhodně rozptýlená.

ADR® MAT zahrnuje princip absorpce elektrického pole, v materiálu s distribuovanou vodou, mezi dielektrickými materiály. Absorbovaná energie se změní v teplo. Toto teplo je tak malé, že uživatelé ho neznamenají.

Účinky elektromagnetického smogu
(Electric & Magnetic Fields - EMF) na živý organismus

Význam deoxyribonukleové kyseliny (DNA), spočívá v jeho dlouhodobé ukládání informací, které se vztahují k stavbě, vývoji a fungování všech známých živých organismů. DNA je průběžně poškozována endogenními a exogenními faktory. Má však také mechanizmus pro sebeopravování prostřednictvím enzymů. Četné doklady o vlivu elektromagnetických polí na DNA a chromozomové struktury, byly již zveřejněny. Poškození DNA se může hromadit a vést k buněčné smrti rakovinou. Poškození může být také nevratné, pokud je oprava nedokončena je poškození větší, než opravné schopnosti DNA. Nedávno bylo zveřejněno, že cyklus den-noc (cirkadiánní hodiny), hraje důležitou roli při opravě DNA, kdy tomuto procesu nebrání UV záření ze Slunce, či kyslíkové radikály. Proto je v noci DNA replikace nejrychlejší.

"Sílu" elektrosmogu, která na Vás působí, můžeme měřit. Je to snadné a Vy se na toto měření můžete podívat po kliknutí na tento ODKAZ.

Výrobek ADR® MAT může neutralizovat více než 90% škodlivých polí elektrosmogu. Tím Vás chrání během Vašeho spánku a odpočinku.

Tato ochrana je důležitá,
aby Vaše domácí prostředí bylo zdravější.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Váš vzkaz
Vyplňte prosím výsledek (číslo) * šest plus sedm